Detoxikace sokowy-stojí za to, nebo ne?

Měl jsem možnost vyzkoušet 3-denní detoxikační sokowy. Pro test jsem si vybral pátek, sobotu a neděli …

Je tam takový termín na víkend, to byla vynikající volba? Ano a ne. Dobré, protože tento víkend jsem měl více času na odpočinek, zbytek, stejně jako úlevu od den-to-day rychlost života, že když se sníží-kalorické detoxikace (přibl. 1300 kcal), je vhodnější. Horší, protože o víkendu czyhało mě velké lákadlo jako metoda města nebo příprava jídla „normální“ jídla pro své rodinné příslušníky.

Nebo tři dny není dost? Naše zkušenosti a také připravenost na problémy, stejně jako různé obtíže, Dale je jiný ti může vydržet. Pro mě 3 dny bylo jen dobře, protože je již mírně zatęskniłam útočit a teplé funkce. Dietetycznie-stačí začít, aby zvýšit rychlost metabolismu, zlepšit čištění, získat obratnost a také sílu. V mimořádně Nabitý balíček v Polystyrénové nádobě, jsem dostal den před detoxikace zeleninové šťávy, kokosové vody a další kombuchy– fermentovaný čaj (navíc na těch později). Všechny przemieściłam v souladu s pokyny k lednici. tento důležitý produkt obsadili celou polici!
Pro každý a každý den bylo připraveno pět „sokowych jídlo 4 šťávy a 1 láhev kokosové vody. Každý o objemu 500 ml, Baleno v bezproblémové plastová láhev s jasným popisem složek, stejně jako datum vypršení platnosti. Pro detox rozpiski byla založena tím, že pořadí použití určitých preferencí, které jsem se rozhodl vytrvat.

Co je detoxikace sokowy?

Stručně řečeno, směry byla informace o možné shodné použití s džusy, vodu, čaj a kávu bez cukru, spolu s požadavkem, aby konzumovat jeden niskokalorycznego (přibl. 350 kcal) potravin denně. To je rozumná strategie, líbilo se mi to. Není třeba hladovět, nebo se vypořádat s žízní, když trvá „vyčistit“.

Program musí být pohodlné a nesmí být vyhublý. Nízkokalorickou v sobě nějakou sílu do těla, potřebuje k získání využity a také nastavit na pomalejší běh. A zavlažování je základní a také zásadní denně. Obsah kalorií!
Tato určitá detoxikace sokowy má potřebné denní kalorií na 1300 kcal, tj. není příliš vysoká.

  • Je třeba mít na paměti, že také snížení tím, že dodává sílu jít níže uvedených váš bazální metabolický cena, PPM, a tak stojí za to, stejně jako i třeba uznat. Můžete snadno vypočítat podle vzorce přímo tady.
  • Pro mě, PPM je jen cca. 1300 kalorií, takže můžu zůstat na některých šťávy. Nicméně, můj detoxikace byla spíše klasické … všechno to začalo s migrénou a také pocit chladu, jednoduché vyčerpání a únavy.
  • V případě takové reakce, umístil jsem 1 malou večeři na oběd, který nabídl trochu odpočinout, aby tělo.

Co je také příznivě mě překvapil v detoksie sokowym:

Tak pohlížel na první den, od opravdu začíná cítila jsem se reakce těla, aby se proměnil obsah kalorií a také strukturu svého jídla. Druhý den byl již mnohem více pohodlné-bolest hlavy se zmenšil, cítil žádný takový slabý bod, jako první den, tam bylo agility a také pocit sytosti po konzumaci šťávy. Líbilo se mi, nápoje jsou chutné a sycących, poměrně husté šťávy. Pokusil jsem se vybrat ty chutné …

Ach, vážně, všechny jsou báječné! V mém vůdci byli: Lektvar Lásky– s kokosovým mlékem, Štíhlý Pas-plná antioxidantů z ostružiy, třešně a jahody, stejně jako Krásné Přírodní kůže-pomeranč, hruška a také lněné semínko. šťávy se skládají pouze z all-přírodních složek. Melodie chuť šťávy jsou různorodé, a také ve stejný čas opravdu chutné, příjemná a poměrně tlusté a masité.

To dává pocit sytosti po požití 500 ml husté šťávy základního rámce, seznam komponent-to je, to je jednoduché, ale cenné produkty! Způsob výroby šťávy je přímo vymačkané šťávy tzv. NFC, která „není z koncentrátu“, to znamená, že jsou syrové, nieprzetwarzane, není vystavena teplo léčba. Potřeba chlazení a mají velmi krátkou životnost. teplo. Oni jsou chladné tlačil, který zabraňuje oxidaci a ztrátě všech-přírodní vitamíny. To vše s cílem chránit výživové hodnotě extrudovaný ovoce a zeleniny specializované metody, aby se nejvyšší kvality a také skladování šťávy podílející se mi dobře stíněna v polystyrenu lednici (což jsem nemusel posílat), chlazení, záruka krátké, jasné instrukce, co dělat následující:. Není získat přístřešek kokosová voda jako mě, byla trochu sladší, než to jeden z Pete je kokos no gasiła potřebovat, stejně jako nawadniała. Kokosová voda je fantastický, přírodní izotonik.